X
تبلیغات
زولا

ب مثل بسیجی

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی

«بیانیه بسیج دانشجویی در اعتراض به هنجارشکنی های اخلاقی اخیر»

«بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان 

 

 در اعتراض به هنجارشکنی های اخلاقی اخیر»

 

«در برخورد با افرادی که تعمدا” یا از روی بی توجهی چهره جامعه را از لحاظ دینی,نجابت و عفاف خارج می کنند باید برخوردی قوی و صحیح انجام شود».   

  

          مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با فرماندهان نیروی انتظامی

بی تردید یکی از ابتدایی ترین وجوه افتراق یک جامعه اسلامی از یک جامعه غیر اسلامی و سکولار تعظیم شعائر و ظواهر اسلامی در آن جامعه است؛جامعه ای که بنا به نص صریح قرآن کریم به واسطه ی اقامه ی امر به معروف و نهی از منکر و ایمان به خدا از سایر جوامع ممتاز می گردد(آل عمران-110)؛ جامعه ای که برای حاکمیت ارزش های الهی می بایست گروه ویژه ای را جهت حراست از کیان فکری و فرهنگی و اخلاقی امت اسلامی ساماندهی نموده تا با در اختیار داشتن ابزارهای قانونی کافی و ضمانت اجرایی لازم عرصه را برای عرض اندام هنجار شکنان تنگ کنند؛اگر چه در این میان عده ای روشنفکر غرب زده -که هنوز در کوچه پس کوچه های کج فهمی دینی خویش سرگردانند-با وجه المصالحه قرار دادن برخی از آیات کلام ا... مجید به بهانه ی «کرامت انسانی» و «دفاع از حقوق بشر» و «عرفی بودن مفاهیم دینی» و تعبیراتی پوپولیستی از این قبیل به خوبی و با مهارت تمام به عنوان شوالیه های وفادار ناتوی فرهنگی ، مزورانه تیرهای زهرآگین خویش را در فضای گرگ و میش جامعه از کمان نفاق خود رها می کنند!

اما بدانند که این بار فرزندان معنوی خمینی کبیر اجازه نخواهند داد استکبار و اذناب ابتر داخلی اش با ارائه ی نسخه ی بدلی از اسلام,اسلام  ناب محمدی را به مسلخ التقاط ببرند...!

نگاهی اجمالی به حوادث قبل و بعد از انتخابات اخیر حاکی از این حقیقت تلخ است که متاسفانه متولیان فرهنگی و دستگاههای ذی ربط به بهانه ی مشارکت و حضور حداکثری خواهران و برادران سکولار سیاه اندیش! در پای صندوق های رأی و عدم بصیرت کافی در گرد و غبار فتنه ی بعد از آن , عرصه را برای تاخت و تاز وقیحانه ی این اقلیت دگر اندیش بر پیکر نحیف و رنجور فرهنگ فراهم نموده اند و هر یک به لطایف الحیل,یا امر احیای فریضه ی بزرگ امر به معروف و نهی از منکر را -که تمام واجبات در برابرش همچون قطره اند در برابر دریا-به دوش دیگری انداخته یا به بهانه ی انجام«کار فرهنگی» و «فرهنگ سازی» و استفاده از سایر واژگان و تعابیر دهان پرکن از این قبیل و لزوم تشکیل «کارگروه» و «جلسه ی مشترک» و به قول یکی از نویسندگان  تشکیل «ستادهای چاق و لاغر» و ارائه ی گزارش کارهای موازی عملا” در حال تکمیل پازل طراحی شده دشمن در جنگ نرم فرهنگی می باشند.

بدانید که تاریخ، تکرار شدنی است و بی شک جریان استحاله و اضمحلال اندلس اسلامی با دو ابزار هوس رانی و میگساری و در حقیقت آزادی جنسی و بی بندوباری و لاقیدی، نه جریانی مقطعی بلکه جریانی پویاست که در صورت عدم وجود استحکامات اعتقادی و ابزارهای قانونی لازم به قول استاد شهید مطهری حتی  دژ  تقوی  را  نیز درمی نوردد و می تواند یک جامعه ی اسلامی  را   به ورطه ی سقوط و انحطاط اخلاقی بکشاند؛ هر چند که بحمدا... قاطبه ی ملت انقلابی و مسلمان کشور با مشاهده ی هنجار شکنی های اخلاقی اخیر، در حرکتی خودجوش، به پاخاسته و مطالبه ی عمومی خود را از مسئولین مبنی بر مبارزه ی جدی با مفاسد اجتماعی از قبیل بدحجابی و

 بی حجابی اعلام داشته اند و ما نیز به عنوان قطره ای از اقیانوس عظیم ملت ایران از تمامی نهاد های ذیربط از جمله قوه قضائیه، نیروی انتظامی، وزارت ارشادو... و همه ی افرادی که به هر نحوی از انحاء به پشتوانه ی همین ملت تریبونی در اختیار دارند من جمله خطبای گرامی می خواهیم بیش از این تسامح و تساهل را جایز ندانسته و به وظیفه ی قانونی وشرعی خویش عمل نمایند و در مقابل هوچیگری ها و فریادهای تجدید نظر طلبان فقط رضای الهی را مدنظر قرار دهند. در پایان به عنوان حسن ختام به بخشی  از  وصیت نامه ی الهی سیاسی حضرت امام اشاره می کنیم که به بهترین نحو تکلیف همگان را روشن می نماید:

«و از آزادی های مخرب باید جلوگیری شود و از آنچه در نظر شرع، حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود همه مسئول می باشند و مردم و جوانان حزب الهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه های مربوطه رجوع کنند و اگر کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند».

                                                                                                 

                                                                    

                                                                             والسلام 

                                                                      اردیبهشت ماه 89

تاریخ ارسال: شنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1389 ساعت 12:45 ب.ظ | نویسنده: بسیجی | چاپ مطلب 4 نظر