ب مثل بسیجی

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی

اعلام آمادگی آیت‌الله نوری همدانی برای سفر به غزه

اعلام آمادگی آیت‌الله نوری همدانی برای سفر به غزه  
 
 
 
                                                                    آیت‌الله العظمی نوری همدانی
حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: 
 
 بنده آماده هستم برای کمک به مردم مظلوم غزه به این منطقه بروم و شهادت در این مسیر افتخاری بزرگ است.به گزارش سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، رسا نوشت؛ آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، ظهر امروز (شنبه) در دیدار شماری از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،‌ با اشاره به نقش بی بدیل امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امام راحل با بیانیه ها و سخنان مدبرانه و حکیمانه خود مردم را بیدار و ماهیت رژیم منحوس پهلوی را برای مردم برملا ساخت و اسلام ناب را در عرصه زندگی و حکومت نهادینه کرد.
این مرجع تقلید، پیشتازی در سنگرهای علم،‌ ایمان، تقوا و تحقیق و پژوهش را برای کارکنان نیروهای مسلح کشور ضروری دانست و با اشاره به تاثیر تقوا و ایمان در روحیه نیروهای انتظامی و نظامی تصریح کرد: نیروهای مقاوم حزب الله و غزه نیز با اتکا به چنین روحیه ای توانستند در نبردی نابرابر،‌ افسانه شکست ناپذیری اسرائیل غاصب را درهم بشکنند.
وی با یادآوری فتنه های بعد از انتخابات سال گذشته، برخورداری از بصیرت و آگاهی را از جمله پیش نیازهای مهم برای مقابله با فتنه دانست و افزود: افراد عاقل و بصیر هیچ گاه در گرداب فتنه ها گرفتار نمی شوند،‌ اما افراد فاقد بصیرت چنین وی‍ژگی را ندارند.
این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به اعلام آمادگی جوانان و گروه های مختلف ایران اسلامی برای ارسال کمک های داوطلبانه به مردم مظلوم غزه،‌ تاکید کرد:‌ بنده نیز آماده هستم برای کمک به مردم مظلوم غزه به این منطقه بروم و شهادت در این مسیر افتخاری بزرگ است.
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به نحوه شکل گیری حکومت در اسلام،‌ هرگونه حکومت غیر ولایی را نامشروع و طاغوتی عنوان و تصریح کرد: هر فردی که در سنگر ولایت حضور داشته باشد و در این راه تلاش و مجاهدت کند،‌ در دنیا و آخرت سعادتمند می شود.
وی با تحسین وفاداری بی نظیر مردم به آرمان های انقلاب و امام و رهبری ابراز داشت:‌ بحمدالله امروز سنگر ولایت فقیه به وجود مقام معظم رهبری مزین و بسیار قوی است و مردم انقلابی و متعهد ایران اسلامی نیز با تمام وجود پاسدار و حافظ این سنگر هستند.
این استاد برجسته حوزه علمیه قم حماسه مردم در نهم دیماه سال گذشته را نمونه ای بارز از وفاداری مردم به آرمان های امام،‌ انقلاب و رهبری دانست و تاکید کرد: خروش جانانه و شجاعانه مردم در برابر فتنه گران در نهم دیماه سال گذشته،‌ برای دفاع از حریم ولایت، نظام اسلامی و خط امام و رهبری بود.
این مرجع تقلید بیان داشت: بحمدالله امروز جوانان ما کوشاتر و فعال تر از هر زمان دیگری برای دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن آماده جانفشانی و رشادت هستند و در این راه پر بهجت حاضرند جان خود را فدای انقلاب و آرمان های امام و رهبری کنند.

تاریخ ارسال: یکشنبه 23 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 12:10 ق.ظ | نویسنده: بسیجی | چاپ مطلب 9 نظر