ب مثل بسیجی

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی

سرنوشت کشور و سعادت ملت؛ وابسته به حضور و انتخاب مردم

 سرنوشت کشور و سعادت ملت؛ وابسته به حضور و انتخاب مردم 

  

رأی ملت یک امانت و حق الناس در دست مسئولان برگزاری انتخابات است 

 

«حضرت آیت الله خامنه​ای» دقایقی پس از ساعت 8 صبح امروز، در نخستین لحظات آغاز انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) رای خود را به صندوق 110 انداختند و فرمودند: خداوند را سپاسگزاریم که به ما و ملت عزیز توفیق داد که یک بار دیگر در حرکت و اقدامی که در سرنوشت کشور موثر است شرکت کنیم . حقیقتا این یک حماسه بزرگ است و انشاءالله ملت ایران نشان خواهد داد که به معنای حقیقی کلمه حماسه به وجود خواهند آورد .
رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: توقع بنده این است که همه شرکت کنند و توصیه می کنم که مردم زود پای صندوق​های رای حضور پیدا کنند و این کار را به تاخیر نیاندازند، اول صبح و در نیمه اول روز رای دهند و نگذارند دیروقت شود، فی التاخیر آفات .
ایشان با بیان اینکه به 31 نفر برای شورای شهر رای داده اند، تصریح کردند : البته بعضی از این حضرات را از نزدیک می شناختم بعضی ها را هم نمی شناختم ولی به این لیستهایی که میدهند اعتماد کردم و یکی از آنها را گرفتم و نوشتم، امیدوارم خدابرکت دهد و اینها بتوانند در تهران به وظایف خود عمل کرده و در تمام شهرها ر روستاها افراد مناسبی انتخاب شوند.
معظم له، با ابراز امیدواری نسبت به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری فردی مومن و علاقمند به کار و انقلاب، انتخاب شوند، اظهار داشتند: بنده یک نفر را به نظرم رسید و انتخاب کردم و به هیچ کس هم نظرم را نگفتم. حتی خانواده و نزدیکان من هم مطلع نیستند که من به چه کسی رای می دهم.
ایشان با ابراز امیدواری نسبت به اینکه خدا به انتخاب مردم برکت دهد، ادامه دادند: امیدوارم آنچه خیر و موجب رفاه و سعادت معنوی مردم است، محقق شود.
حضرت آیت الله خامنه​ای با تاکید بر اینکه همه در انتخابات شرکت کنند، فرمودند: توصیه من به حضرات و مسئولان صندوق​ها و بازشماری و قرائت آرا این است که بدانند رای مردم امانت و حق الناس است. حفظ امانت در این مساله «حق الناس» است و باید بیشتر رعایت شود. خروج از عهده حق الناس، سخت تر از خروج از عهده «حق الله» است. انشالله که ملت با شور و انگیزه در انتخابات شرکت کنند.  

ایشان افزودند: ملت ما نیز باید با شوق و انگیزه‌ای که دارد در انتخابات شرکت کنند و مردم بدانند که سرنوشت در دست آنها است و سعادت این ملت بستگی به انتخاب آنها دارد. اصل ورود تاثیر دارد بر همین اساس دشمنان سعی می‌کنند کاری کنند که مردم مأیوس شوند و تنبلی کنند و پای صندوق رای نیایند. کارشکنی آنها از رسانه‌هایشان گذشته و به سیاستمداران جبهه دشمن رسیده است، به طوری که شخصیت‌های معروف غربی علیه حضور مردم فعالیت می‌کنند.
رهبر معظم انقلاب یادآور شدند: اخیرا شورای امنیت ملی آمریکا اعلام کرده است که این انتخابات را در ایران قبول ندارد؛ به درک که قبول ندارید. اگر ملت ایران می‌خواست آنطور که شما می‌خواهید عمل کند که کلاهش پس معرکه بود. ملت به مصلحت خود عمل خواهد کرد و ان‌شاءالله خداوند به امروز ملت برکت دهد تا آنچه مطابق شأن ملت ایران است پیش بیاید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به پیام حضور اول وقت در پای صندوق‌های رای تاکید کردند:
پیام این است که مردم به هنگام حضور پیدا کنند و این فرصت را قدر بدانند. در پایان، اعیاد شریفه را به ملت ایران تبریک عرض می‌کنم.

تاریخ ارسال: جمعه 24 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 04:28 ب.ظ | نویسنده: بسیجی | چاپ مطلب 2 نظر